• Тренажер для відпрацювання навичок інтраоральної анестезії

Тренажер для відпрацювання навичок інтраоральної анестезії

Ціна:$2500

(включаючи НДС 20%)

 • Модель: Tr
 • Наявність: Є в наявності

Тренажер для навчання особливостям інтраоральної сухої анестезії - Manikin Phantom

Призначений для практичного використання:

 1. Стоматологічна ін'єкційна анестезія, суха інфільтрація
 2. Тренажер дозволяє проводити реалістичні тренінги для Практичного Досвіду
 3. Аудіо та Світловий (зелений Led) індикатор сигналів електронного контролю кута упорскування
 4. Тренування ін'єкцій верхньої щелепи Maxilla за анатомічними точками: Gow Gate у тому числі інфраорбітальна анестезія
 5. Тренування ін'єкція нижньої щелепи Mandible за анатомічними точками: Правий і ліві нервові блоки, Gow Gates у тому числі мандібулярна-провідникова анестезія
 6. Електронний блок, вбудований у голову фантома
 7. Силіконова маска обличчя людини з губами та вухами, на жорсткій основі з реалістичними щічними пластинами та анатомічними орієнтирами
 8. 3 батареї живлення типу AAA
 9. Силіконова маска ясен з ефектом пам'яті ін'єкція, що не залишає слідів.
 10. Шприц для ін'єкції не входить до комплекту поставки та є стандартним медичним виробом.
 11. Кріплення до крісла пацієнта можливе у кількох варіантах та обговорюється при замовленні виробу
 12. Симулятор містить змінну анатомічну модель верхньої та нижньої щелепи 28 зубів з рухомим язиком.
 13. Матеріал тренажера не вступає в реакцію зі спиртами, лугами та ацетонами при обробці та дезінфекції
 14. Є цілісним пристроєм (All In-One)

Призначений для стоматологічних шкіл, освітніх програм для навичок практичної роботи та досвіду студентів. 

Монтаж та робоче місце:

Стоматологічний тренажер-манекен та робоче місце

Обладнання може бути використане у навчальних процесах у різних навчальних класах:

Тренажер стоматологічний – робоче місце.Тренажер стоматологічний - робоче місце 2
Тренажер стоматологічний - робоче місце 3Тренажер стоматологічний - робоче місце 4Будучи стратегічним партнером провідних виробників, що спеціалізуються на проектах «під ключ» для повних фантомних лабораторій, ми можемо запропонувати індивідуальні рішення, які точно відповідають вашим індивідуальним потребам, завдяки модульному дизайну наших стоматологічних систем навчання. Якщо вам буде потрібна допомога в контакті з виробниками таких тренажерних класів, ми раді допомогти в підготовці цих комплектів. 

Манекен-тренажер стоматологічний Columbia Dentoform

Columbia Dentoform

Стоматологічний Манекен-Тренажер інтраоральної анестезії зі світловими та звуковими датчиками. Історично студенти стоматологічних ВНЗ навчалися навичок введення місцевої анестезії ротової порожнини шляхом ін'єкції апельсинів або один одного, перш ніж підійти до пацієнтів. У суспільстві, в якому ми живемо, стоматологічна анестезія вважається інвазивним і вже не розглядається як навичка, яку слід вивчати в таких експериментальних умовах серед студентів-стоматологів.
Цей новий Манекен-Тренажер місцевого анестетика був розроблений та виготовлений за допомогою наших експертів, щоб забезпечити безпечний та реалістичний досвід для майбутніх та практикуючих стоматологів, різних методик введення анестезії.

Техніка використання:

Цей тренажер обладнаний світловим та звуковим датчиками та забезпечує безпечний та реалістичний досвід практичний для студентів. Модель складається з металевого черепа з м'якою силіконовою маскою обличчя та рухливими щоками. На дуже реалістично-анатомічно щелепі 28 постійних зубів. Існує рухливий силіконовий язик. Ясеневий контур та щелепні кістки з анатомічними орієнтирами для проведення сухої ін'єкції, які можуть бути помітно видні та пальповані. Силіконове покриття не показуватиме мітки голки. Датчики провідності допомагають у застосуванні анестезії Gow Gates та стандартної блокової Mandibular анестезії.

Місцева інфільтраційна анестезія також може застосовуватись у відповідних ділянках. Електронні датчики світла та звуку будуть сигналізувати, коли відбувається збіг орієнтирів при сухій ін'єкції. Світлодіодний індикатор із живленням від батареї на верхній частині голови манекена вказує, коли студент досяг правильного положення введення та кута упорскування, сигнал зеленим світлом.
Для електроживлення приладу потрібні три батареї типу AAA (входить до комплекту). Гнучка силіконова шкіра обличчя та ясенний контур порожнини рота є покращеним відносно крихким ПВХ в інших симуляторах. Він утворює одну безперервну деталь із рухомим язичком.
Цей чудовий міцний силікон схожий на той, який використовується в штучних частинах тіла, і має пам'ять, яка дозволяє голці пробивати силікон і віддалятися, не залишаючи ознак введення. Анестетичний розчин або будь-яка рідина не повинні використовуватися за практичної техніки ін'єкцій на цьому манекені, оскільки рідини можуть негативно впливати на роботу електронної системи.

Система кріплення тренажера:

Універсальний шаровий шарнір дозволяє обертати головку в безліч положень. Кріплення крісла (довжина 7 дюймів) з великим шаровим шарніром. Не включає голівку, флетчер чи модель.